XI Tallinna Disainiöö Festival 12.-18.09.2016

REDEFINING DESIGN

Tule Disainiöö Satelliidiks!

Tere head disainisõbrad,

12. - 18.septembrini toimub XI Disainiöö!

Nagu juba traditsiooniks on saanud, kutsume festivali satelliidina osalema neid, kes sooviksid septembris toimuva Disainiöö ajal korraldada näitusi, töötubasid, installatsioone, tootetutvustusi või teha lahtiste uste päevi oma disaini- või arhitektuuribüroos; kaupluses või galeriis. Uued ja loovad ettevõtmised on oodatud!
Lülitaksime ka stuudio külaskäigud ja muud huvitavad üritused giidi poolt juhitud Disainituuri programmi. Saame ehk aidata ka koha valikus, kui teil tahe on aga kohta pole kus esitleda midagi uudset.


Disainiöö satelliitide andmed avaldatakse festivali ametlikus programmis, kataloogis, internetis. Toimumispaigad tähistatakse Disainiöö sümboolikaga.


Satelliitide osalustasu:
EARLY BIRD registreerimine kuni 01.07.2016 - 200€
01.07-31.07 - 300€
ja 31.07-12.08 - 400€


Satelliidiks kandideerimiseks palume täita osalemissoovi: http://goo.gl/forms/G8yWH2okwblkwiZM2


Lisainfo: info@disainioo.ee


Põnevate kohtumisteni XI Disainiööl!
www.tallinndesignfestival.com
XI Tallinna disainifestival DISAINIÖÖ 12.-18. september  2016

"Redefining Design"Sel sügisel käivitub taas Eesti mainekas disainifestival luues disainihuvilistele erinevaid kohtumispaiku Tallinna kultuurisõbralikes paikades. Tulekul on XI Disainiöö. Kogu Tallinn on kaasatud; osaleda saavad kõik, kelles on peidus eksperimenteerimise pisik ja uudishimu.


Avatud on kõrgetasemelised disaini presenteerivad näitused, showroom-id, galeriid; professionaalide ja disainikoolide väljapanekud. Toimub rahvusvaheline seminar Redefining Design, kus sõna saavad uuendusmeelsed disaini eksperdid, kes annavad disaini mõistele uue tähenduse. Festivali traditsioonilisse kavasse kuulub PechaKucha õhtu, disainioksjon, töötoad nii suurtele kui väikestele, välkloengud, filmi- ja moeetendused.


Näitustel saab tutvuda Eesti, Austria, Soome, Korea, Poola, Tśehhi, Slovaki ja Ungari uuema disainiga ning eraldi fookuses Baltimeremaade disain. Tähtsat rolli mängivad mainekad väliskülalised, kes toovad disainiuudiseid mujalt maailmast ning annavad hinnangu kohalikule disaini paremikule. Külalistele korraldatakse disainiekskursioone ja hoolt kantakse ka klubilise tegevuse eest.


Tallinna järjekordne disainifestival koondab olulisemad sündmused ajavahemikku 12.-18.september. 2016.aasta on BRUNO tootedisaini- ja Eesti Disainiauhindade aasta. Pidulik auhinnagala toimub 16.septembril koos Eesti Disainikeskuse, ADC*Eesti ja Teenusemajanduse Kojaga. Nominentide näitusega saab tutvuda Viru Keskuses.


XI Disainiöö peamised toimumispaigad asuvad Kultuurikatlas, Heliose kinos, Arhitektuuri- ja Disainigaleriis. Satelliidid paiknevad üle linna. Linna ilmestavad Lux Matrix valgusinstallatsioonid.