XI Tallinna Disainiöö Festival 12.-18.09.2016

REDEFINING DESIGN

Disainiööle vabatahtlikuks!

 

Suvi on jälle märkamatult läbi saamas ja algamas on juba kümnes, juubelifestival!

Nagu kord ja kohus, anname ka tänavu võimaluse entusiastlikel kultuurihuvilistel panustada Eestit esindava disainifestivali valmimisse.


Üheksa eelnevat aastat on Disainiöö õnnestumisele kaasa aidanud asendamatu vabatahtlike tiim, mis muudkui kasvab koos festivaliga. Ka sellel aastal otsime oma kampa pealehakkajaid, rõõmsaid, kultuuri ning disaini hindavaid noori ning vanu.


Tegevused, mis ootavad ettevõtlikke ja tegusaid vabatahtlikke:


ürituste ettevalmistamine ja läbiviimine;
näituste ülespanek, valvamine ja mahavõtmine;
festivali klienditeenindus;
väliskülaliste vastuvõtmine;
artiklite kirjutamine, blogijad, säutsujad;
ürituste jäädvustamine;
autojuhtimine (väliskülalised ja transport);
projektijuhtide assisteerimine jne.


Omal poolt pakume Sulle võimalust sukelduda festivali telgitagustesse: panna ennast proovile ootamatutes olukordades; näha rõõmu- kui ka valupisaraid; nautida nn lavatagust elu ning melu jne. Aastad on näidanud, et saadud kogemused ja tutvused võivad vägagi kasulikuks osutuda ka tulevikus.


Töised päevad ja meeleolukad ööd garanteerivad Sulle kindlasti unustamatu festivali kogemuse. Loomulikult premeerime hea soorituse eest tublimaid ja tunnustame soovituskirjaga.


Mari räägib, mida põnevat on teinud tema vabatahtlikuna Disainiöö festivalil.  ( VAATA VIDEOT SIIT) Kui Sa arvad, et ka Sina tahad panustada Eestit esindava disainifestivali valmimisse, siis siin on Sinu võimalus, kandideeri DÖ vabatahtlikuks! Rohkem infot: http://bit.ly/1Eg9hewVabatahtlike tegemisi juhendab ja muud sellealast infot jagab Kirke Tatar, kirke@disainioo.ee, +372 55 590 787


www.estoniandesignhouse.ee
www.disainioo.ee